«Автомайдан» побував у гостях ще в одного тернопільського чиновника Миколи Тешнера (відео)


Автомайдан в гостях у начальника «Тернопільстандартметрологія» Миколи Ярославовича Тешнера в с. Підгороднє.

Автомайдан в гостях у Миколи Ярославовича Тешнера | с. Підгороднє

Posted by Автомайдан Тернопіль on 14 травня 2015 р.

Довідково:
Микола Тешнер начальник Науково-виробничий центру стандартизації, метрології та сертифікації Тернопільщини.
Народився 12 січня 1965 року в с. Постолівка Гусятинського р-ну Тернопільської обл. Закінчив Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю «Міжнародна економіка» (2001) та Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Державне управління» (2006).

У 2003 р. Миколу Тешнера призначили директором Тернопільського державного центру стандартизації, метрології та сертифікації. У 2009 р. центр розпочав державну метрологічну атестацію автоматизованих систем контролю та обліку електричної енергії (АСКОЕ).

За значні здобутки у професійній діяльності, багаторічну сумлінну працю та активну участь у реалізації державної політики у сфері технічного регулювання та захисту прав споживачів Микола Тешнер отримав чимало відзнак і нагород: орден св. Архистратига Михаїла ІІІ ступеня (2004), орден Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого ІІІ ступеня (2007), орден Святого Миколая Чудотворця (2009).

-1 thoughts on “«Автомайдан» побував у гостях ще в одного тернопільського чиновника Миколи Тешнера (відео)

  • 11:20 | 17.05.2015 о 11:20
    Permalink

    В хабарника і корупціонера Тешнера дипломи фальшиві, навіть при перевірці в Києві 2013 року це визнано офіційно коли він дуже хотів бути головою Підволочиської РДА, як при такій посаді може бути людина з дев”ятьма класами освіти. Куди дивиться місцева влада? Чому автомайданівці не зняли, коли на цій хаті, яку куплено за хабарі, відробляють “панщину” його підлеглі в робочий час?

  • 17:29 | 17.05.2015 о 17:29
    Permalink

    Приїдьте у В.Березовицю і покружляйте над новобудовами кемпінга…там побачите подібні витвори на три поверха…ну іщо тут такого?

Коментарі вимкнені.