Аж не віриться, що такі люди ще є, – тернопільські поліцейські врятували людину

Андрій Ровецький у соціальній мережі розповів про ситуацію з поліцією.
Почалось все з того, що знайомий Андрія попав в лікарню, який під час операції втратив багато крові через це стан у хворого став дуже критичним.
Рідні та друзі активно шукали донора відповідної крові. Необхідно було знайти декілька донорів. Ледве-ледве знайшли два.Але цього було недостатньо і часу було мало.Людина була на грані між бідою і другою операцією, – розповідає Андрій.
– В центрі здачі крові знаходився поліцейський в формі, який здавав добровільно кров іншої групи. Почувши краєм вуха про дану ситуацію, підійшов і вияснив, яку кров треба. За мить обдзвонив цілу групу поліцейських, які були на зміні і організував їхню допомогу. Коли знайшли необхідну кількість донорів і відповідну групу крові, всі приїхали і здали кров.
До речі, категорично відмовились від будь-яких грошей і взагалі якоїсь подяки. Аж не віриться, що такі люди ще є.
Сімейство Соляревичів, кому врятували батька і сімейство Ровецьких, кому допомогли знайти кров, виражають безмежну вдячність і повагу поліцейським: Душенкові Володимиру (2-ий батальйон ,третя рота),Безпалько Галині, Петруку Василю та Герилів Михайлові. На вас має рівнятись ВСЯ ПОЛІЦІЯ! – пише чоловік.

Коментарі вимкнені.