Аж із Нігерії та Замбії приїхали розвивати духовність тернополян

28 квітня у ПК «Березіль» відбулося урочисте відкриття II-го Відкритого Європейського  фестивалю-конкурсу духовної пісні «Я там, де є благословіння!». Урочистості розпочались благословенням владик традиційних християнських церков. Архиєпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Кир Василій Семенюк зачитав вітання від Патріарха Святослава Шевчука організаторам та учасникам фестивалю.

Міський голова Тернополя Сергій Надал побажав усім конкурсантам та глядачам за два дні фестивалю духовно збагатитись, поринути в пісенну творчість і культуру: «Сьогодні і завтра Тернопіль перетвориться на центр пісенної творчості, на осередок християнської духовності та культури. І це відбудеться завдяки гостям та учасникам фестивалю, які прибули з різних куточків України, з різних країн світу. Приємно, що цей фестивалю з кожним роком набирає обертів і стає традиційним для Тернополя».

У фестивалі беруть участь 1200 учасників з різних міст України та колективи з Грузії, Польщі, Молдови, Румунії, Нігерії та Замбії. У цей день одночасно на різних творчих платформах відбувається прослуховування хорових, вокально-інструментальних колективів, малих інструментальних форм і вокалістів.

У неділю, 29 квітня, повноважене суддівське журі, яке, до речі, складається з діячів культури на лише України, а й іноземних гостей, оголосить переможців фестивалю. Урочисте нагородження та гала-концерт переможців відбудеться о 15 год. в ПК «Березіль».

Фестиваль-конкурс «Я там, де є благословіння!» проходить з ініціативи міського голови Тернополя Сергія Надала та сприяння Міністерства культури і туризму України.

Коментарі вимкнені.