Батько Потапа помстився тернопільським націоналістам?

Чотирьох активістів націоналістичної організації «Тризуб», які в Тернополі закидали яйцями співака Потапа, засудили до двох років умовного ув´язнення. Однаковий вирок всім чотирьом обвинуваченим – Руслану Нетребі, Миколі Коцюкову, Богдану Когуту і Петру Висоцькому зачитали 30 вересня о районному суді Тернополя.

«Ні Потап, ні його представники до суду жодного разу не з´явилися. Наші адвокати вимагали їх присутності, однак судді щоразу погоджувався проводити засідання без їхньої участі» , – розповів голова організації «Тризуб» у Тернопільській області Василь Лабайчук.

Згідно з вироком, засуджені повинні заплатити 700 гривень за експертизу яєць і мобільних телефонів, які проводила міліція під час розслідування. У вироку також йдеться, що речові докази – яєчна шкаралупа, яка зберігається в міліції – мають бути знищені після набрання чинності вироку.

Організатори концерту звинувачували «тризубівців» у пошкодженні яйцем сценічної апаратури, яка коштує 16 тисяч гривень і зриві концерт. Однак суд не передбачив виплати компенсацій організаторам.

У «Тризубі» поки не вирішили , чи будуть оскаржити рішення суду в апеляційному суді.

Суворий вирок у справі Потапа в «Тризубі» пояснюють тим, що батько співака працює в Генпрокуратурі.

Як нагадує comments.ua, у Тернополі в палаці культури «Березіль» Потапа і Настю Каменських закидали яйцями на концерті.

Через півгодини після початку концертної програми , кілька глядачів вчинили хуліганські дії , закидавши сцену яйцями.

Раніше активісти «Тризубу» вже закидали яйцями у Тернополі Ірину Білик і Наталю Могилевську. Однак , раніше міліція не трактувала такі вчинки як кримінальний злочин. «Тризубівці» платили адмінштраф.

Коментарі вимкнені.