Хто найбільше та й ще безкоштовно попрацював на Фестивалі водно-моторного спорту у Тернополі (фото)

31 серпня в сесійній залі міської ради Сергій Надал зустрівся з волонтерами, які долучились до організації та проведення Фестивалю водно-моторного спорту.

Допомагали проводити фестиваль 50 волонтерів, роботу яких координували представники молодіжної громадської організації «Файне місто». Усі учасники отримали подяки за активну участь у якості волонтерів під час організації та проведення Фестивалю водно-моторного спорту у місті Тернополі.

«Від імені організаторів фестивалю дякую кожному з вас за вагомий внесок у підготовку та проведення змагань. Волонтерство у Тернополі активно розвивається. Запрошую вас й надалі долучатись до проектів, які реалізовує міська рада. У свою чергу, ви можете розраховувати на цілковиту підтримку та сприяння вашим волонтерським ініціативам» – сказав Сергій Надал.

Також очільник міста відзначив подяками міського голови членів молодіжної організації «Файне місто» Яну Желябіну та Івана Омеляна за координацію роботи волонтерів, – повідомляє прес-служба міської ради.

Коментарі вимкнені.