Бережанські “точки”. Вбивство українців (відео)


Минулого року, коли на посаду начальника бережанської  міліції прийшов Петро Процик, однією із його обіцянок була боротьба з алкогольними «точками» в м. Бережанах, а також із реалізацією спирту. Бережанська Самооборона вирішила перевірити, а чи дотримався офіцер  слова, чи виконав дану обіцянку. Як виявилося, знову ЗБРЕХАВ! Алкогольні «точки» працюють у Бережанах цілодобово, особливо популярними є в центрі міста, майже під носом міліції. Пропонуємо бережанцям переглянути відеофільм про бережанські «точки», де травлять людей «зеленим змієм».

Влада мовчить. Правоохоронці бездіяльні. Яку цього разу придумають брехню щоб себе та інших відмазати.

ОБІЦЯНКИ ПЕТРА ПРИЦИКА:


1.Ззвільнення з посад тих правоохоронців, які своїми діями чи бездіяльність втратили довіру в громадськості, скомпроментували честь та гідність офіцера.


2. Посилити роботу в боротьбі із корупцією та хабарництвом як в середині міліції так і в галузях народно-господаського комплексу району:


– в бюджетній сфері (освіта, медицина, культура, державна служба, земельні відносини тощо);


– незаконна вирубка лісу та лісопереробна галузь;


– незаконне видубування корисних копалин та їх реалізація.


3. Раз і на завжди заборонити діяльність місцевих підпільних гуралень, де у незаконний спосіб відбувається реалізація алкогольної (спиртової) продукції.


4. Організувати роботу по боротьбі із реалізацією та споживанням наркотичних речовин.


5. Центр міста Бережани – пішохідна зона!


6. Відновити роботу патрульно-постової служби при райвідділі міліції. Проводити нічні рейди з метою виявлення негативних проявів та попередження злочинності.


7. Проводити роботу по легалізації заробітної плати та зайнятості населення.


8. Посилити контроль за використанням коштів державних та місцевих бюджетів.


9. Активізувати профілактичну роботу в шкільному, студентському, молодіжному та громадському середовищі.


10. Проводити широку інформаційну роботу серед населення з питань діяльності Бережанського райвідділу міліції, налагодити роботу із громадським сектором тощо.

Береж-Інфо

Коментарі вимкнені.