Більше ста чоловік прийшли на кастинг “Х-фактору” у Тернополі

На початку березня відбувся кастинг телевізійного проекту Х-Фактор (6 сезон) у Тернопільському національному економічному університеті.

До вищого навчального закладу завітала команда з 11-ти кастинг-менеджерів, які намагалися відшукати на Тернопіллі таланти. У холі університету зранку зібралися охочі показати свій Х-Фактор. Юнаки й дівчата, діти, дорослі з хвилюванням очікували запрошення у актову залу. За цей час конкурсанти познайомилися і навіть разом розспівувалися. Дружня атмосфера додавала учасникам впевненості та віри у власні сили.

Не тільки тернополяни дивували кастинг-менеджерів, а й гості з Луцька, Кам’янець-Подільського, Рівного, Хмельницька… На кастинг приїхали як дебютанти, так і ті, у кого за плечима є чималий досвід. На сцену виходили окремі вокалісти на гурти. Команда СТБ дружньо спілкувалася з кожним учасником проекту, намагаючись з’ясувати захоплення конкурсантів, вміння поводитися на сцені, запитували про улюблені пісні та просили розповісти про себе.

У команді телевізійників вирувала позитивна атмосфера, адже й самі – цікаві люди. Приємно відзначити, що під час кастингу менеджери радили учасникам проекту як презентувати себе, розкрити найяскравіші грані таланту й приховати недоліки.

Бажаючих  продемонструвати свій голос виявилося більше ста чоловік. Найстаршому вокалісту – 65 років. Керівник групи Олег Критський  зазначив: «Переглянувши відео усіх, ми зателефонуємо тим, хто нам підійде. Саме цих людей запросимо у Київ для зйомок. Але обов’язково завітаємо у Тернопіль ще раз на наступний рік. Нам тут дуже сподобалося!»

 

Коментарі вимкнені.