Де живуть більшість сиріт на Тернопільщині?

Про виконання обласної програми подолання дитячої безпритульності і бездоглядності на 2012 – 2015 роки доповів на колегії обласної державної адміністрації 2 грудня начальник служби  у справах дітей обласної державної адміністрації  Степан Герасимів.

«Підтримка національного усиновлення, сімей опікунів, створення прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу стали чинником, що значно зменшив  кількість дітей, які могли б стати бездоглядними і безпритульними чи бути усиновленими за межами України, – наголосив Степан Герасимів. – Станом на 01 листопада2014 року із 1212 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (270 та 942 відповідно), які проживають на території області, 1063 з них (87,2% при загальнодержавному показникові 85 %) виховуються в сімейних формах виховання».

За його словами, в області функціонує Єдина інформаційно-аналітична система “Діти” – електронна система обліку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, та осіб, які бажають взяти їх на виховання. Налагоджено постійний контроль за умовами утримання і виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в різних формах сімейного виховання, їх соціальний супровід.

Коментарі вимкнені.