Біля Тернополя відкрили каналізаційно-насосну станцію, яку будували 15 років

9 липня у селі Велика Березовиця введено в експлуатацію каналізаційно-насосну станцію (КНС) Тернопільського обласного протитуберкульозного диспансеру. Будівництво її було розпочато в 1996 році. Згодом, держава перестала фінансувати даний об’єкт. Відповідно фінансування здійснювала обласна та міська ради. З міського бюджету на завершення станції було виділено 500 тис. грн. Урочисте відкриття розпочалося з благословення священнослужителів та освячення об’єкту. Участь в урочистостях взяв міський голова Тернополя Сергій Надал.

«Будівництво каналізаційно-насосної станції (КНС) Тернопільського обласного протитуберкульозного диспансеру та її відкриття це ще один крок до модернізації системи ЖКГ у нашому місті, – відзначив Сергій Надал. – Будівництво станції тривало досить довго і я радий, що сьогодні нам таки вдалося здати станцію в експлуатацію і вона розпочала роботу».

Введення в експлуатацію каналізаційно-насосної станції (КНС) Тернопільського обласного протитуберкульозного диспансеру розв’язало ряд екологічних проблем, які загрожували перерости у екологічне лихо не лише для селища Велика Березовиця, а й для обласного центру.

Коментарі вимкнені.