Біженці на Тернопільщині. Цифри

Станом на 08.00 годин 07 жовтня 2014 року з тимчасово окупованої території та району проведення АТО до Тернопільської області прибуло 1533 особи (454 неповнолітніх), з них:
АР Крим – 250 осіб;
район проведення АТО – 1283 особи (192 чол., 461 жін., 389 діт., 241 інвалід та особи похилого віку).
Всі прибулі тимчасово розміщені в приватному секторі, об’єктах соціального захисту та готелях області. Інформація про розміщення даних громадян щоденно уточнюється із департаментом соціального захисту населення Тернопільської ОДА.

В області зареєстровано 153 звернення щодо надання різних видів соціальної підтримки:
– 23 звернення громадян АР Крим щодо надання різних видів соціальної підтримки: 22 особам – призначено, з них 20 особам проведено виплату, 1 – повернулась на звільнені території;
– 77 звернень громадян з Донецької області щодо надання різних видів соціальної підтримки: 58 особам призначено, з них 31 особі виплату проведено, 15 – призначення допомог триває, 4 особи повернулось на звільнені території;
– 53 звернення громадян з Луганської області щодо надання різних видів соціальної підтримки: 41 особі призначено, з них 22 особам виплату проведено, 12 – призначення допомог триває.

До центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тернопільської області звернулося 413 сімей, в яких виховується 517 дітей, з них:
52 сім’ї з АР Крим, у яких виховується 62 дитини, вирішено питання – 48 сімей;
133 сім’ї з Луганської області, у яких виховується 176 дітей, вирішено питання – 103 сімей;
228 сімей з Донецької області, у яких виховується 279 дітей, вирішено питання – 176 сімей.
Усім сім’ям надано інформаційну допомогу та соціально-психологічну підтримку, повідомлено про позитивні заходи подолання наслідків травмуючих подій, надано допомогу у пошуку тимчасового житла, отриманні речей першої необхідності, медикаментів, продуктів харчування.
Спеціалісти центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді області сприяли сім’ям переселенців у пошуку роботи, оформленні та отриманні державних соціальних виплат і грошової допомоги, реєстрації в центрах зайнятості. За сприяння центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді забезпечено медичне обстеження дітей із цих сімей та влаштування до навчально-виховних закладів, залучення до позашкільної роботи. Сім’ї з дітьми залучались до культурно-масових заходів та благодійних акцій.

Коментарі вимкнені.