Два керівники Тернопільщини зараз у столиці

8 жовтня о 15:00 у приміщенні Дипломатичної академії України (вул. Велика Житомирська, 2) відбудеться презентація економічного та інвестиційного потенціалу Тернопільської області.

На початку заходу з промовою, зокрема виступить Заступник Міністра закордонних справ України Олена Зеркаль, Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Олег Сиротюк. У презентації також візьмуть участь представники дипломатичного корпусу акредитованого в Україні, члени Міжнародного трейд-клубу в Україні, представники іноземних компаній.

Під час заходу будуть презентовані конкретні інвестиційні проекти, а також обговорено можливі напрями співробітництва та практичні результати роботи іноземних компаній у цьому регіоні. Програмою презентації передбачено підписання Угоди про співпрацю між Тернопільською обласною державною адміністрацією та Українським Національним Комітетом Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) та Меморандуму про співпрацю між Тернопільською обласною державною адміністрацією та Європейською Економічною Палатою Торгівлі, Комерції та Промисловості.

По закінченню презентації заплановано підхід до преси Голови Тернопільської обласної державної адміністрації Олега Сиротюка та Голови Тернопільської обласної ради Василя Хомінця.

Коментарі вимкнені.