Борис Гуменюк більше не є бійцем Добровольчого батальйону ОУН

Заява командира Добровольчого батальйону ОУН Миколи Коханівського.

Друзі, у зв`язку з заявою Бориса Гуменюка про створення другого батальйону ОУН, яка не відповідає дійсності, але була розповсюджена на офіційній сторінці батальйону ОУН у ФБ, повідомляю наступне:
Дійсно, в планах Добровольчого батальйону ОУН є легалізація нашого підрозділу у Збройних силах України. Зокрема, планувалось створити легалізований підрозділ ОУН при 93 бригаді. Пізніше розглядалася пропозиція про створення підрозділу ОУН при 81 Десантно-штурмовій бригаді, командиром якого мав би стати Олександр Потебенько («Бояр»). Але на сьогодні підрозділу ще не існує.
Борис Гуменюк вчора оприлюднив заяву про створення такого підрозділу та призначив чотирьох командирів цього підрозділу. На практиці тільки Олександр Потебенько може бути офіцером ЗСУ та підписати контракт, інші «призначені» Борисом командири з різних причин не можуть підписати контракт з ЗСУ. І головне: письменник Борис Гуменюк не може призначати будь-кого на військові посади в ЗСУ.
Отже, оприлюднена вчора заява в повній мірі не відповідає дійсності.
Приношу офіційні вибачення перед бійцями, волонтерами та прихильниками Добровольчого батальйону ОУН за те, що ця недостовірна заява прозвучала з офіційної сторінки батальйону ОУН.
Наразі прийняті наступні рішення:
1) Борис Гуменюк з 9.03.2015 р. знятий з посади заступника командира Добровольчого батальйону ОУН по зв`язках з громадськістю за систематичні порушення дисципліни й субординації та не є бійцем Добровольчого батальйону ОУН.
2) 9 березня 2015 р. створено офіційну Прес-службу Добровольчого батальйону ОУН, головою прес-служби призначено Лідію Гужву («Марту»). Відтепер всі офіційні політичні заяви, військові звернення від Добровольчого батальйону ОУН може озвучувати лише Прес-служба Добровольчого батальйону ОУН.
3) Офіційні сторінки батальйону ОУН на ФБ (https://www.facebook.com/…/%D0%91%D0%B0%D…/1434842496805156… ) та вКонтакті (https://vk.com/club74346598 ) з 9 березня 2015 р. втрачають свою легітимність. Натомість буде створено офіційну Групу на ФБ «Добровольчий батальйон ОУН» на базі діючої групи «1 Київська сотня ОУН ім.Євгена Коновальця» (https://www.facebook.com/groups/217698355106552/ . Ця група буде офіційною платформою Прес-служби Добровольчого батальйону ОУН у Фейсбуці. Також протягом тижня буде створено офіційну групу «Добровольчий батальйон ОУН» в Контакті та офіційний сайт нашого підрозділу.
4) Легітимним рахунком для отримання фінансової допомоги з 9.03.2015 р. є лише один картковий рахунок – картка Приватбанку 5168 7572 8448 4211, отримувач – Микола Коханівський. Всі інші рахунки, які з 9.03.2015 р. будуть виставлятися як рахунки Добровольчого батальйону ОУН, не є легітимними та відношення до Добровольчого батальйону ОУН не мають. Особисті рахунки поранених оунівців Прес-служба Добровольчого батальйону ОУН буде виставляти окремо по необхідності.
На сьогодні ми не можемо закликати бійців Добровольчого батальйону ОУН вступати в підрозділ ОУН при ЗСУ, позаяк станом на ранок 10.03.2015 р. навіть з майбутнім командиром новоутворюваного підрозділу Олександром Потебеньком ще не підписаний контракт.
Коли підрозділ буде створено, Прес-служба Добровольчого батальйону ОУН повідомить про це офіційно.
З повагою,
Командир Добровольчого батальйону ОУН
Микола Коханівський («Буревій»)
10.03.2015 року Божого.

Коментарі вимкнені.