Букети, які створює тернополянка Ірина Ракович з мила, важко відрізнити від справжніх

Тернополянка створює букети-шедеври з мила (фото)Якщо здалеку подивитися на букети, які виготовляє власноруч тернополянка Ірина Ракович, важко відрізнити – квіти з мила чи справжні.

Як розповіла талановита жінка, яка вже вісім років займається миловарінням, аби з-під її рук почали виходити різнобарвні квіти, довелося попередньо повчитися на простіших роботах.

— На початку виготовляла нескладні геометричні форми. Перші вироби мали простіший склад. Потім у продажі почали з’являтися цікаві 3Д-форми, які застосовувала для роботи. Також відкрила для себе нові рецептури мила, зокрема лікарські для різних типів шкіри. Скільки часу працюю над виробом залежить насамперед від форми мила, його складу. Якщо треба зробити найпростіше у формі квадрата, це можна залити за хвилин 15. На 3Д-фігуру піде декілька годин, адже там технологія виробництва дещо складніша. Бо потрібно за допомогою піпетки маленькими каплями лити на форму суміш з різних кольорів, — зазначила Ірина Ракович.

Умілиця зазначила, що люди, які замовляють у неї вироби, часом самі наголошують, з яких складників потрібно зробити мило. Буває, розповідають про власні проблеми зі шкірою, а пані Ірина вже підбирає замовнику потрібний продукт.

— Вироби замовляють переважно перед святами, адже це чудовий практичний подарунок. До того ж мило – розхідний матеріал. Людина придбала один раз, продукт їй сподобався, купила знову. До того ж справжній продукт не порівняти з пересічним із крамниці. Натуральне мило ручної роботине містить синтетичних компонентів:  стабілізаторів, емульгаторів, консервантів та інших шкідливих елементів, які є у заводських милах. До його складу входить низка вітамінів, рослинних олій, ефірних масел, трав’яних настоїв та інших натуральних складників. Мило, яке містить в собі тільки природні продукти, не шкодить вашій шкірі. Людині, яка раз покористується натуральним виробом, не захочеться більше митися тим, яке до того брала щоденно, — додала умілиця.

Жінка зазначила, що людям, які хочуть займатися миловарінням, варто знати, що потрібно починати з простих фігурок. Коли через певний час набудете досвіду, можна братися і за складніші форми, – пишуть Тернополяни.

53461736_638732549891709_2670386621978771456_n.jpg

 

Коментарі вимкнені.