“Бити ветеранів 9 травня в Тернополі можна, а журналістів – ні?”

У Партії регіонів вважають, що броньова розвідувально-дозорна машина (БРДМ) — це цивільна машина. Також там обурені, що можна бити ветеранів і водіїв, але не можна цього робити із журналістами.

Про це в ефірі телеканалу ТВі заявив заступник голови фракції Партії регіонів у ВР Олег Царьов.

Зокрема, коментуючи зауваження про те, що натовп на акції опозиції, яка відбулась 18 травня у Києві, злякався військової техніки, Царьов сказав: “Ну, чому військової техніки? Машина цивільна, БРДМ…”

“Регіонал” також запевнив, що його політсила не має до цієї провокації жодного стосунку.

“Я вважаю, що би хто не робив – їде машина, їдуть на ній хлопці, вбрані кроликами, стріляють з водяних пістолетів тільки в тих, хто намагається залізти на цю машину… Ви бачили їхній стан? Ви бачили, як їм побили обличчя? Їх виносили просто з машини”, – зауважив нардеп.

Разом з тим, Царьов обурився: “Бити водіїв цієї бойової машини, одягнених у форму кроликів, можна, бити ветеранів 9 травня в Тернополі можна, а журналістів – ні?”

На його переконання, бити нікого не можна.

“На мітингу, який проводила Партія регіонів, було все тихо, спокійно, нормально, якби не цей інцидент. Я не знаю, ми в школі билися дуже часто. Це було погано, але такими вже були хлопчиськами. І коли з’ясовували, хто винен, то насамперед питали, хто почав. І в цій ситуації варто спитати, хто почав. Хто дав право активістам “Свободи” бити людей?” – заявив “регіонал”.

Gazeta.ua

-1 thoughts on ““Бити ветеранів 9 травня в Тернополі можна, а журналістів – ні?”

  • 11:59 | 22.05.2013 о 11:59
    Permalink

    Царька били в школі, але до цього часу не допомогло. Може на старість лікувальна процедура і спрацює.

Коментарі вимкнені.