Чого вчать тернопільських військових

Військовослужбовці 11-ї окремої гвардійської артилерійської бригади 13-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України, що на Тернопільщині розпочали новий навчальний рік, який стартував 14 січня, заняттями з бойової готовності. Так, 15 січня, заходи щодо приведення підрозділів військової частини у вищі ступені бойової готовності проводяться в складі артилерійських батарей, під керівництвом командирів підрозділів.

Під час занять кожен військовослужбовець повинен зрозуміти порядок оповіщення, який дещо змінився, терміни прибуття за різними сигналами бойової готовності, чіткий алгоритм дій кожного військовослужбовець у тій чи іншій ситуації.

За словами командира 11-ї окремої гвардійської артилерійської бригади полковника Олега Лісового заходи з бойової готовності у військовій частині триватимуть до кінця тижня, підсумком якого стане контрольно-комплексне заняття усієї військової частини.

— Оцінюватимемо спроможність підрозділів бригади до дій при приведенні військової частини у бойову готовність та буде відпрацьовано алгоритм дій військовослужбовців артилерійської бригади на складах і у парку бойових машин, — наголосив командир 11-ї окремої гвардійської артилерійської бригади полковник Олег Лісовий.

Коментарі вимкнені.