Чому перенесли другий етап проекту «100 кращих тернополян»

Сьогодні мав розпочатись другий етап народного праймерізу «100 кращих тернополян». Перший – завершився 15 березня.

До сьогодні організатори мали перевірити всі поданні заявки та виявити фальсифікаторів. Методика перевірки зібраних даних виявила 60 номінантів з критичною кількістю висунень, котрі містять ознаки порушення основного правила народного праймерізу: «Будь-хто з тернополян може висунути кілька кандидатів, але за одного і того ж кандидата можна подати заявку лише раз».

Через велику кількість можливих накруток організатори вирішили, що за такий короткий  час не зможуть детально все перевірити. Тому прийнято рішення розпочати початок основного етапу проекту «100 кращих тернополян» (голосування) 24 березня о 15:00.

Станом на 19 березня на базі зібраної доказової бази та за погодженням з аудиторами дискваліфіковано 16 кандидатур. З огляду на те, що організаторам невідомо чи порушення правил проекту відбувались з відома самих номінантів, вони не будуть називати їх імена. Але згодом будь-хто з самих номінантів може особисто отримати в організаторів інформацію чи входять вони в перелік дискваліфікованих.

Нагадуємо, що голосування триватиме місяць часу.

Коментарі вимкнені.