Чому Притулі буде заздрити Олег Винник?

Цими вихідними актори Першого україномовного гумор-шоу «Вар’яти» 100-й раз у 2018 році вийшли на сцену

Тиждень тому актори «Вар’яти-шоу» повернулися з гастролей за кордоном.

 – Цього року у нас розширилась географія, – говорить очільник шоу Сергій Притула. – Окрім Мурсії, Парижу та шести міст США були ще Лондон і Дублін. Порівнювати прийом – справа невдячна. Люди усюди сприймають добре, на оплески не скупляться, сміються щиро. Сувенірний набір традиційний – пара магнітиків та тарілочка до колекції. Наступного року плануємо закріпитись на тих територіях, куди вже зайшли, а також розширити список міст у Канаді. Ми гастролювали у Торонто та Монреалі. Наступного року хочемо проїхатись по заходу Канади: Едмонтон, Реджайна, Саскатун тощо. Ну і, сподіваюсь, нарешті з’являться серйозні пропозиції з Італії та Польщі. Бо нас туди вже роками кличуть, але організаторів, які б зайнялися концертами, на горизонті поки що не видно.

Зараз команда продовжує гастролі містами України. На Херсонщині у «Вар’ятів» відбувся ювілейний цього року, сотий концерт! Цього ж року Перше україномовне гумор-шоу святкувало свою восьму річницю. Друзі, колеги і шанувальники вітали акторів оригінальними подарунками, гучними оваціями та гігантськими букетами квітів.

– Подарунків було багато, всі вони були різні. І в індивідуальному порядку, і на рівні партнерських стосунків. Ми довго співпрацюємо на ниві корпоративної роботи з одним пивним брендом. І от вони дізналися, що ми святкуємо день народження у Карпатах. Приїхав чоловік, вивантажив 200 пляшок крафтового пива, подякував за співпрацю і поїхав. Потім воно, до речі, дуже згодилося. На вечір святкування ми запросили музик: гітара, баян, саксофон, бубон. Нам накрили поляну. Під час бенкету помітили делегацію людей, які спілкувалися між собою іспанською. Виявилося, що це були представники іспанських туристичних агентств, вони приїхали шукати, куди б можна іспанцям їздити в Україну. Ми сказали бармену виділити частину пива з наших запасів. Іспанці вийшли подякувати, ми запросили їх до столу. Було дуже смішно, коли жіночка-іспанка просила, щоб їй латиницею записали текст «Маруся раз, два, три калина чорнявая…» Бо вона дуже хотіла підспівувати з нами, але не могла. Зробили україно-іспанську дружбу у той вечір. J Звісно, дарували тортики, квіти. На концерті у Львові мені вперше в житті подарували сто з лишнім троянд. Я мало з глузду не з’їхав. Це величезний букет і дуже важкий, я навіть сфоткався з ним і виставив у Facebook. Бо не мав ще такого букета. Я дуже-дуже люблю квіти. І десь, видно, та добра жінка про це дізналася. Скоро-скоро Винник буде мені заздрити! Почалося!

Коментарі вимкнені.