Чому Валентин Хоптян ховається від людей

Перед Миколаєм, 18 грудня, депутати обласної ради хотіли особисто зустрітися з головою Тернопільської облдержадміністрації Валентином Хоптяном. Адже в цей день виповнилося три роки, відколи він перебуває на посаді. Проте, як пізніше стало відомо, захід чи то відмінили, чи то перенесли.
Як розповідає Назар Яворський, Валентин Хоптян постійно перебуває не на робочому місці, і за цей час у депутатів назбиралася низка питань, на які б вони хотіли отримати відповіді.
“Нам спочатку повідомили, що він буде близько 12 – ої години, потім – близько 13 – ої . Незадовго вийшов помічник і сказав, що «губернатора» сьогодні на робочому місці не буде, бо він працює в районі. А з нами він зв’яжеться пізніше. Ми перебували у приймальні більше двох годин, але так і не дочекалися голови облдержадміністрації. Крім того, весь час біля нас у приймальні чергували міліціонери!».

«Звичка нашого губернатора ховатися від людей вироблялася роками. Ще у лютому 2013 року Хоптян щоразу щезав з кабінету, викликав міліцію та всіляко уникав контактів з відвідувачами, які вимагали від нього припинити беззаконня і змусити членів ТВК від партії регіонів прийти на засідання комісії, ввести нових депутатів та розблокувати тим самим роботу обласної ради. З початку Євромайдану у Тернополі голова ОДА перебуває у постійних відрядженнях, наслідуючи свого “шефа”, президента Януковича, так само вдаючи, ніби в його країні нічого не відбувається, ніби багатотисячні мітинги – це всього лиш поганий сон. Через суди губернатор вже добився заборони відвідування адмінбудівлі для двох депутатів-свободівців і, напевно, був би радий, якби з Тернопільської області взагалі щезли всі люди, а залишилася лише його особиста прислуга та члени Партії регіонів», – наголосив народний депутат Олег Сиротюк.

Коментарі вимкнені.