Чи побачить керівник Управління Держархбудінспекції Роман Медвідь зловживання тернопільської влади

У Тернополі триває боротьба проти скандальної приватної житлової забудови території комунального палацу культури “Березіль” замаскованої під мистецько-культурний центр.

Сила Людей Тернополя, разом з тернополянами, громадськими активістами та представниками інших політичних партій, провели публічну зустріч з керівником Управління Держархбудінспекції у Тернопільській області  Медвідь Романом  Тарасовичем, на якій обговорили грубі порушення законодавства Тернопільської міської ради та злочинну бездіяльність її структурного підрозділу – відділу державного архітектурно-будівельного контролю.

Нагадаємо, що тернопільська влада не полишає намірів звести за приміщенням палацу культури «Березіль» житлову новобудову. Мешканці сусідніх будинків кажуть, що їхньої думки з цього приводу ніхто не запитував. Люди бояться, що через будівельні роботи можуть постраждати їхні помешкання, які розташовані на схилі за будинком культури. Тому продовжують виступати проти, за що їм навіть погрожували насильством. Декого з протестувальників навіть звільнили з роботи.

Цікаво, що на інформаційному стенді, який знаходиться поруч будівництва, вказано, що генпідрядником будівництва виступає ТОВ «АТТІКА-Т». Натомість про “ЕВЕРЕСТ-ТЕР”, з яким судиться прокуратура, немає ні слова. Хоча обидва ТОВ викликають підозри. Фірмі «АТТІКА-Т», яка зводить багатоповерхівку з культурно-мистецьким центром, всього 6 місяців від народження. Її статутний капітал становить аж 500 гривень. Кінцевий бенефіціар – Юлія Миколаївна Горошко з села Кушлин Кременецького району. Офіс цього «серйозного» будівельника знаходиться в кімнаті №409 по вулиці Гетьмана Мазепи, 10. Не здається дивним, що генпідрядник капітального будівництва високої складності має у статутному капіталі всього півтисячі гривень, невеличкий офіс і таку з мізерну техніку. ТОВ “ЕВЕРЕСТ-ТЕР” також існує не довго – три роки. Статутний капітал фірми становить 10 тис. грн., а засновник ТОВ – родом з міста Збараж.

Коментарі вимкнені.