Чи вмітимуть випускники інтернатних закладів Тернопілля жити самостійно

З 21 по 28 березня 2014 року 32 майбутніх випускників інтернатних закладів Тернопілля пройшли практичні уроки самостійності на базі «Пресвята родина» від БФ «Карітас», що у селі Петрики, Тернопільського району.

Учасники вчилися вирішувати життєві ситуації, розв’язувати побутові конфлікти, визначалися з майбутньою освітою та роботою, спілкувалися, вчилися самостійно готувати сніданки, обіди та вечері.

Атмосфера сприяла активній роботі та відпочинку. Тренінги були побудовані таким чином, що кожен учасник зумів подумати, висловитися, подискутувати та прийняти рішення.

Тренінги «На порозі самостійного життя» проводяться щорічно волонтерами Благодійного фонду «Майбутнє сиріт» за фінансової допомоги Глобального фонду для дітей, Юкрейн Черіті, Тернопільських підприємців та за сприянням департаменту освіти та науки Тернопільської ОДА.

Такі навчання можливі тільки при умові об’єднання зусиль небайдужих.

Цього року тренерами були представники БФ «Карітас», МО «Файне місто» та колишні випускники інтернатних закладів. Учасникам тренінгів сподобалася програма і вони побажали, щоб і надалі проводилися такі навчання, адже вони є дуже важливими для саморозвитку.

Подяка місцевим ресторанам, які долучилися до даної програми і забезпечили харчуванням учасників тренінгової програми: ресторани «Румба», «Ретро», «Черчилль» та кафе «Два гуся».

Коментарі вимкнені.