Чи заберуть ласий кусочок землі в тернопільського “свободівця”?

Кримінальне провадження №12014210010000758 від 21.03.2014 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України за фактом службового підроблення зі сторони секретаря постійної комісії Тернопільської міської ради з питань контролю за використанням комунального майна Дробатюка Віталія Костянтиновича, який, перебуваючи на вищезазначеній посаді, вніс завідомо неправдиві відомості у протокол засідання № 3 від 28.01.2014 року постійної комісії Тернопільської міської ради з питань контролю за використанням комунального майна щодо погодження незалежної оцінки об’єктів приватизації.

Правова кваліфікація кримінального правопорушення – складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів, передбачена ч. 1 ст. 366 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що Дробатюк Віталій Костянтинович перебуваючи на посаді секретаря постійної комісії Тернопільської міської ради з питань контролю за використанням комунального майна, взяв в оренду приміщення комунальної власності за адресою: м. Тернопіль, вул. Живова 37. 

31 жовтня 2013 року депутати Тернопільської міської ради включили даний об’єкт до приватизації. Незалежним оцінщиком, ліцензованим управлінням обліку та контролю за використанням комунального майна, проведено оцінку даного об’єкта, після чого воно потрапило на розгляд до постійної комісії за використанням комунального майна. Засідання комісії було призначено на 28.01.2014 року, за результатами якого було складено протокол засідання комісії № 3 від 28.01.2014 року. Згідно зазначеного протоколу було прийнято рішення погодити незалежну оцінку об’єктів приватизації, а саме: приміщення по вул. Живова 37, загальною площею 102,3/6,8 кв.м.; приміщення по вул. Стадникової 1, загальною площею 77,6 кв.м. Проте, досудовим розслідуванням встановлено, що кворому для проведення засідання вищезазначеної комісії не було, а деякі із членів комісії, зазначені у протоколі, взагалі не були присутні на засіданні.

Нагадаємо, журналіст Віталій Попович з газети Номер один викрив чергову оборудку тернопільських свободівців.  Так у 2013-2014 роках тодійшній депутат Тернопільської міської ради від ВО “Свобода”, секретар комісії міськради з питань контролю за використанням комунального майна Віталій Дробатюк, підробивши документи, заволодів ласими кусочками  у  Тернополі. При цьому робив це цинічно, напевно, усвідомлюючи, що нічого йому за це не буде. Ось тепер справа за правоохоронцями…

Comments are closed.