Як хмельницькому мерові вдається підтримувати сили оборони – дізналися тернопільські організатори акції «ЗСУ в першу чергу». Чи готовий мер Тернополя перейняти досвід?

10 січня ініціативна група «ЗСУ в ПЕРШУ чергу» з Тернополя побувала у  Хмельницькій міській раді, яка  рада поділилась з тернополянами досвідом успішної підтримки з бюджету міської ради сил оборони. 

Чесно,  ми були вражені, – розповідає Любов Атласюк.
  • Бюджет м. Хмельницького і м. Тернополя приблизно однаковий. Але!  Команда хмельницького мера  Олександра Симчишина   на стільки відчайдушно та з ентузіазмом працює на Перемогу, що, здається, неможливого для них немає нічого.
Директор ХМКП Хмельницькінфоцентр Сергій Матвійчук  розповів тернополянам, якими тернистими шляхами вони йшли та йдуть до успіху у цьому напрямку і вони зрозуміли, що «ТИМ, ХТО ШУКАЄ МОЖЛИВОСТІ – ВДАЄТЬСЯ ВСЕ, А ТОЙ, ХТО ШУКАЄ ВІДМОВКИ – СИДИТЬ В Тернопільській міській раді».
  • Не зважаючи на постійні прильоти в м.Хмельницький, сесія там збирається офлайн… Та й взагалі, порівнюючи місцеве самоврядування, ми ніби в іншій країні побували… Соромно за Тернопільську міську раду, але тепер ми знаємо ЯК МОЖНА!

Ольга Тимошенко теж була вражена прийомом в Хмельницькій міській раді та тою роботою, яку вони виконують для підтримки війська.

  • Все доступно, прозоро, можливо. Люди не шукають відмазок, а знаходять можливості. І хоч здається що це не можливо реалізувати, але в Олександр Симчишин все виходить, можливо, забирає трохи більше часу, ніж хотілося б. Сподіваюся, що досвід який ми  почерпнули,  Сергій Надал погодиться вислухати та почати активно запроваджувати. Адже ми з ініціативною групою все робимо, щоб наш Тернопіль не пас задніх в допомозі ЗСУ.  Багато друзів та й скептиків останніми днями цікавиться, чого ж нічого не чути за ініціативу «ЗСУ в ПЕРШУ чергу». Ми працюємо і не зупиняємося ні на хвилину! Просто не все можна розказувати в режимі реального часу. Про все згодом будемо вас сповіщати, – каже Ольга.

Коментарі вимкнені.