Чим тернопільська міська рада відрізняється від обласної

На відміну від обласних депутатів, міські обранці таки попрацювали. Але в надто стислі терміни. Чи не вперше за час свого існування Тернопільська міська рада провела сесію за менш, ніж 10-ть хвилин. У порядку денному було всього 4-ри питання. Основне з яких – зміни до бюджету міста на 2012-й рік. Через надходження додаткової субвенції відкоригували одноразові виплати за народження дитини та пільги ветеранам. Три з половиною мільйони гривень держава виділила, щоб виплатити зарплати освітянам і медикам.

Вікторія Остапчук, заступник міського голови Тернополя: «З метою завершення року оплата заробітної плати та енергоносіїв, за рахунок економії по різних статтях додатково спрямовано 1 594, 3 тис. грн., з яких додатково спрямовано на оплату заробітної плати 231, 3 тис. грн. та енергоносіїв в сумі 848 тис. грн. Дане рішення дозволить забезпечити виплату заробітної плати освітянам і медикам в повному обсязі».

Також депутати затвердили три земельних питання та домовилися зустрітися на позачерговій сесії у четвер, 27-го грудня. Там міські обранці розглянуть бюджет на 2013-й рік, який вже зараз, повідомив мер, готують профільні комісії.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: «Сподіваюсь, що до того часу всі комісії відпрацюють. Бюджетна комісія вже відбулася. Проект рішення підтриманий. Прошу за сьогодні-завтра провести додаткові комісії. Максимально, де є пропозиції, подати їх для можливого коригування і внесення змін, щоб ми могли в четвер прийняти рішення».

ІНТБ

-1 thoughts on “Чим тернопільська міська рада відрізняється від обласної

  • 07:45 | 27.12.2012 о 07:45
    Permalink

    в Тернополі мер нормальний, а в області – Хоптян))))))

Коментарі вимкнені.