Чим тернопільські студенти допомогли тисячам абітурієнтів
Центр довузівської підготовки Тернопільського національного педагогічного університету імені В.Гнатюка, громадська організація «Освітній центр» та Освітній портал «Академія» спільно реалізують соціальний проект «Онлайн-репетитор», який передбачає дистанційну підготовку школярів до зовнішнього незалежного оцінювання.
Студенти ВНЗ взяли активну участь у проекті, допомагаючи тисячам абітурієнтів з усієї України через соціальні мережі системно повторити вивчений у школі навчальний матеріал та засвоїти додаткові відомості з тієї чи іншої дисципліни.
В час інформаційних технологій поруч з надійними джерелами існують не завжди достовірні. Проект спрощує пошуки потрібної та цікавої інформації. Функціонують, розроблені викладачами, вчителями та кращими студентами ТНПУ імені В.Гнатюка, онлайн-курси підготовки до ЗНО практично з усіх навчальних предметів, онлайн-бібліотека тощо.
Віталій Гавур – онлайн-репетитор з історії України стверджує: «Найголовнішою і, напевне, найактуальнішою на сьогодні перевагою проекту є те, що ми готуємо абітурієнтів абсолютно безкоштовно. Нову інформацію та завдання ми надаємо регулярно. Слід сказати, що будь-хто із користувачів може звернутись до онлайн-репетитора із проханням про допомогу щодо підготовки. Щодо результативності, як свідчить статистика, кількість користувачів невпинно збільшується, з чого можна зробити висновок, що проект є справді ефективним засобом для підготовки до ЗНО».
«Проект допомагає підготуватися до ЗНО навіть без репетитора. Це зручно, цікаво, нестандартно, ефективно. Є багато вдячних абітурієнтів, які дякують за допомогу. Приємно комусь допомагати, розвиваючись при цьому самим», – поділився враженнями онлайн-репетитор з англійської мови, студентка факультету іноземних мов Ірина Батюк.
Ангеліна Карпенко, студентка ВНЗ, яка теж взяла участь у проекті, каже: «Переваги є як і для мене особисто, так і для абітурієнтів: по-перше, шукаючи інформацію, я і для себе вчу щось нове, по-друге, це величезний досвід у роботі в соціальних мережах, планування свого часу і відповідальність. Для абітурієнтів це корисно тим, що навіть відпочиваючи, проводячи час у соціальних мережах, вони на хвилинку зупиняються на тестовому завданні, обдумують його і вивчають щось нове. Я думаю, що цей проект є чудовим додатковим методом освоєння матеріалу та перевірки знань».
Студентка історичного факультету Марчук Ірина розповідає, що, будучи абітурієнтом, готувалась за допомогою проекту «Онлайн-репетитор». «Проект сподобався тим, що матеріал подано вчасно, якісно та доступно. Це безкоштовний ресурс, де людина може знайти відповіді на свої запитання. Ти вчишся вирішувати тести подібного типу, як у ЗНО. Чітко подані дати і події. Не потрібно тратити зайвий час та гроші».
Організатори соціального проекту – Центр довузівської підготовки Тернопільського національного педагогічного університету імені В.Гнатюка, громадська організація «Освітній центр» та Освітній портал «Академія» – вірять, що він допоможе тисячам українських школярів гідно підготуватися до ЗНО та вступити в омріяні ними вищі навчальні заклади.
Коментарі вимкнені.