Тернополянка почала малювати у дев’ять місяців

Алісія Захарко — маленька дворічна художниця з Тернополя. Незважаючи на такий малий вік, дівчинка вже має чимале порт-фоліо власних робіт і бере участь у виставках міста. Також її вважають наймолодшою авторкою персональної виставки живопису. Підтвердженням цього є запис у Книзі рекордів України.

Алісія почала малювати, коли їй було дев’ять місяців. З тих пір вона і мистецтво — речі нероздільні. Для малювання маленька художниця використовує яскраві фарби та великі полотна. В її картинах можна простежити стиль Джексона Поллока — представника школи абстрактного експресіонізму. В роботах відчувається легкість, спонукання до дії, експресивність, деяка незавершеність і хаотичність. Кожна картина — це неймовірна гра кольору й настрою.

У розвитку таланту дівчинки велику роль відіграють батьки, до речі, — теж художники. А все почалося з невинних мазків маленької Алісії та фіксування їх на камеру. Дають можливість зазирнути у майстерню дівчинки і побачити, як вона творить свої картини під музику, невеличкі відеоролики на YouTube.

— І справді, Алісія малює під музику, — додає батько художниці Володимир Захарко. — Все відбувається в нас удома. Стараємося створити для неї затишну атмосферу: декілька полотен, фарби та музика. І цього достатньо, щоб залишити свій слід не тільки на полотні, а й на стінах, підлозі, меблях (усміхається — Авт.). Та з цим нічого не вдієш. Це творчий процес.

Персональна виставка Алісії Захарко почне діяти 16 червня у Тернопільському краєзнавчому музеї. А урочисте відкриття і внесення запису до Книги рекордів України відбудуться 18 червня. На виставці тернополяни зможуть ознайомитися із 70 роботами, побачити полотна, які пробуджують фантазію, хвилюють, милують око грою кольорів і дають можливість хоча б на мить зазирнути в дитячий світ. Діятиме експозиція до 23 червня.

Джерело: газета “Вільне життя”

-1 thoughts on “Тернополянка почала малювати у дев’ять місяців

  • 14:34 | 15.06.2015 о 14:34
    Permalink

    так малюють ВСІ діти в 2-х річному віці Не смішіть людей. Дитина не розуміє, чого її тягають по виставках?

Коментарі вимкнені.