Чим задоволені тернополяни?

За підтримки Уряду Канади та Міжнародного республіканського інституту (IRI) соціологічна група «Рейтинг» провела муніципальні опитування у всіх обласних центрах України. Загалом, у кожному місті було опитано по 800 респондентів, які оцінювали якість послуг та сфер у своїх містах.

Тернополянам пропонували оцінити рівень якості послуг за 5-бальною шкалою. За результатами опитування, Тернопіль отримав схвальні відгуки місцевих жителів у сферах вуличного освітлення, транспортної інфраструктури, дитячих садків, шкіл, університетів, технікумів, коледжів, закладів культури, спортивних закладів, медичних закладів, публічних парків та скверів. Середній бал склав 3,2. При цьому інший лідер – місто Львів також отримав оцінку 3,2, а Харків та Вінниця – 3,4.
Довідково: інформаційно-аналітичний центр «RATING Pro» заснований у 2010 році як платформа, що об’єднує незалежних експертів та аналітиків. Цілями компанії є сприяння розвитку громадянського суспільства, захист та розвиток прав і свобод громадян, моніторинг і дослідження суспільних відносин, соціальних, економічних та політичних процесів.

Коментарі вимкнені.