Чиновники ОДА побудували їдальню та спортзал для дітей тільки на папері

Прокуратурою міста Тернополя порушено кримінальну справу за фактом зловживання службовим становищем та службового підроблення службовцями одного із ТОВ за ст. 364-1 та 366 КК України та посадовцями одного з управлінь облдержадміністрації за ст.364 та ст.366 КК України.

Дослідчою перевіркою встановлено, що службові особи товариства, зловживаючи своїм службовим становищем, внесли за грудень 2011 року завідомо неправдиві дані в акти приймання виконаних робіт по прибудові спортзалу і шкільної їдальні до сільської школи Гусятинського району. Надалі вони подали підроблені документи в управління облдержадміністрації, а чиновники управління, зловживаючи своїм службовим становищем, підписали завідомо неправдиві документи, на підставі яких ТОВ безпідставно отримало бюджетні кошти в сумі 307 тис. 962 грн., – повідомляє прес-служба прокуратури Тернопільської області.

-1 thoughts on “Чиновники ОДА побудували їдальню та спортзал для дітей тільки на папері

  • 10:19 | 15.03.2012 о 10:19
    Permalink

    Як таке може творитися у такому передовому районі? Куди дивилась голова районної ради? Невже акти приймання таких соціально важливих виконаних робіт підписувались без неї та операторів “кишенькового” ТТБ?

Коментарі вимкнені.