День подяки в колегіумі для дівчат «Знамення» у Зарваниці: фотоспогад

І кожен фініш – це по суті старт…
Ліна Костенко.

Теплого червневого ранку колегіум для дівчат «Знамення» знову чекав гостей. Колегіальне подвір’я огортала літня прохолода, наповнена пахощами духмяних ірисів. Усі з хвилюванням очікували винуватців свята. Ось і вони: юні красуні – чарівні випускниці. Сьогодні у них особливий день, останнє колегіальне свято – День подяки!

15 колегіанток отримали чудовий подарунок від Боголюбивого Владики Теодора – мудрі, духовні настанови та благословення на щасливу життєву дорогу. Почесним гостем свята став голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук, який звернувся до випускниць з вітальними словами з нагоди Дня подяки.

Урочистості традиційно розпочалися Божественною Літургією, яку очолив голова комісії освіти і виховання УГКЦ Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії о. Микола Медюх у співслужінні з духівниками колегіуму о. Зеновієм Пахолком та о. Петром Пастухом.

Емоціями хвилювання та радості були наповнені серця присутніх на святковому концерті. Ніжними та елегантними виглядали дівчата, одягнені у святкові різнобарвні вишивані сукні. Фотокамери спостерігали за кожним рухом випускниць. І кожен новий кадр одразу ставав історією їхнього життя. Стримано-стурбованими та водночас гордими й щасливими за дівчат були їхні батьки та вчителі.

Безліч щирих та зворушливих вітань линули на адресу випускниць від заступника начальника управління освіти і науки Тернопільської ОДА Анни Зварич, в.о. директора колегіуму п. Люби Білінської, класного керівника п. Марії Дублик, мами одинадцятикласниці п. Олі Явної. На святі по-особливому урочисто звучали імена успішних колегіанток, які були нагороджені дипломами за перемоги у предметних олімпіадах та конкурсах, грамотами за високі досягнення у навчанні, активну творчу та наукову діяльність у колегіальному житті. Долучилися до вітань випускниць їхні наступниці – десятикласниці. Вони подарували своїм подругам власноруч виготовлені торбинки, оздоблені вишивкою, в які поклали Новий Заповіт, просфору та пучечок солі.

Святкування продовжила неофіційна частина – фотоспогади із колегіального життя, вручення жартівливих грамот і подарунків, пісенна та танцювальна програма…

Коментарі вимкнені.