Депутат міської ради В.Лило завтра проголосує за ділянку самому собі площею понад 10 га

25 квітня відбудеться сесія міської ради на якій буде розглянуто 257 питань. Три з них будуть розглядати про надання земельних ділянок Василю Лилу.

  1.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,5166га за адресою вул.Поліська, 11 ТОВ «Тернопільбуд»
  2.  Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 2,5605га під будівництво та обслуговування групи багатоквартирних житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення, гаражами і стоянками для автотранспорту з подальшою зміною цільового призначення за адресою вул.Тролейбусна,4 ТОВ «Тернопільбуд»
  3.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового використання площею 8,73га для будівництва та обслуговування групи багатоквартирних житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення та об’єктів комерційного призначення, гаражами і стоянками автотранспорту за адресою вул. Київська-Тарнавського ТОВ «Тернопільбуд»

 

Коментарі вимкнені.