Депутат “Самопомочі” у Тернополі – тричі бухгалтер та двічі голова ОСББ

Сергій Лупак

Схоже, депутат Тернопільської міської ради Сергій Лупак, який у раді представляє фракцію «Самопоміч», знайшов собі роботу, яка приносить “золоті яйця”. Очоливши громадську організацію “Рада голів ОСББ міста Тернополя”, він прилаштував себе одразу в п’яти Об’єднаннях співвласників багатоквартирних будинків.

На сьогодні Сергій Лупак є головою правління ОСЖ ДПГ “Чалдаєва, 17”, просто головою в ОСББ “Симоненка, 5а” та бухгалтером одразу в трьох ОСББ – “Над Яром, 6”, “Вишневецького, 9” та “Лепкого, 3”. На всіх цих посадах, як ви розумієте, він працює на платній основі.

З наявною у депутата освітою керувати двома ОСББ, які віддалені одне він одного десь на відстані трьох кілометрів, ще якось можна (про ефективність роботи мову не ведемо), то чи може бути тричі бухгалтером людина з базовою освітою «Економічна кібернетика» і «Маркетолог», які Сергій Лупак здобув у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя?

Варто сказати, що Сергій Лупак, незважаючи на те, що входить в опозиційну до промерської коаліції політсили «Самопоміч», на сесійний засіданнях особливою активністю не відзначається. І це не випадково, адже маючи справу з будинками комунальної власності міста, апріорі не може бути в опозиції до влади.

Репортер

Коментарі вимкнені.