Деякі факти про Генеральний план Тернополя

На сайті Тернопільської міської ради із вересня оприлюднено проект змін до Генерального плану Тернополя, який проходить обговорення. Громадськість та архітектори можуть вносити пропозиції щодо змін у генплані, а затверджувати остаточний варіант змін будуть уже депутати нового скликання.

Як розповідає начальник управління архітектури та містобудування Василь Бесага, попередній Генеральний план міста затверджували ще у 2010 році депутати попереднього скликання. Процедура містобудівного законодавства передбачає, що зміни необхідно вносити у проект кожні п’ять років у зв’язку із розвитком та розбудовою міста.

Останні зміни спроектовані київським державним науково-дослідним інститутом проектування міст «Дніпроміст».

«На сьогоднішній день ще триває збір зауважень та пропозицій від громадськості, які будуть надані на опрацювання проектанту, – каже заступник міського голови Вікторія Остапчук. – Зазначу, що після того, як буде завершений процес громадського обговорення, останній варіант змін до генплану буде винесений на розгляд депутатів міської ради. Скоріш за все сесія відбудеться вже після виборів і дані зміни будуть затверджуватись вже новим складом Тернопільської міської ради».

З проектом змін до Генерального плану можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Тернопільської міської ради у розділі «Генеральний план».

Коментарі вимкнені.