Для чого в ТНЕУ запрошують красивих студенток, зростом не нижче 170 см

Анастасія Шеремета

25 квітня у Тернополі збирають претенденток на участь у регіональному етапі Національного конкурсу краси та особистості «Перша Леді 2013». Учасниці, які пройдуть кастинг, матимуть змогу взяти участь у міському турі конкурсу.

Зустріч пройде в приміщенні профкому студентів ТНЕУ о 14.00, повідомляє відділ інформації та зв’язків з громадськістю ТНЕУ.

Цікаво, що однією з обов’язкових вимог щодо проведення регіональних і національного Конкурсу краси “ПЕРША ЛЕДІ”  в рамках Студреспубліки, є зріст конкурсантки не менше 170 см.

Довідка:

“Перша Леді” – єдиний в Україні загальнонаціональний конкурс краси особистості. Конкурс традиційно відбувається у рамках ключової молодіжної події року в Україні — Міжнародної програми”Студентська республіка”.

Для того, щоб взяти участь у конкурсі краси особистості “Перша Леді”, учасниця має бути не лише вродливою зовнішньо, але й розумною та соціально-активною дівчиною, відповідати параметрам академічної успішності, пройти жорсткий конкурентний відбір під час конкурсів у регіонах України.

Тернополянки вже неодноразово виборювали титул “Перша Леді”. Так, у 2009 р. на конкурсі під Євпаторією, перемогла тернополянка Ірина Чайківська. А у фіналі “Перша Леді України-2010″ перемогу здобула тернополянка Анастасія Шеремета.

Деталі ТУТ

Юрій Романович, новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.