Тернополяни не чекають допомоги від держави та самі купують обладнання для лікарні

Сьогодні небайдужі тернополяни подарують фототерапевтичну лампу, вартістю 23 285 грн Тернопільській обласній дитячій лікарні на вул.Сахарова. До слова, благодійники зібрали необхідну суму коштів власними силами, в рамках благодійного проекту «Заради життя». 

Ініціативна група людей, котрі поставили за ціль покращити  медичне обслуговування новонароджених дітей у Тернопільській обласній дитячій клінічній лікарні, власними зусиллями зібрали  кошти для придбання фототерапевтичної лампи, під час акції «Здорові діти – щаслива Україна».

Амелюкс – компактна і ефективна фототерапевтична лампа – прилад для лікування гіпербілірубінемії  («ядерна жовтяниця») новонароджених – опромінення дитини спеціальними лампами, що створюють світловий потік в діапазоні довжини хвиль 400-550 нм.

Вартість даної  фототерапевтичної лампи становить 23 285 грн.

Дане обладнання вже придбали, передача головному лікареві Тернопільської обласної дитячої лікарні, що знаходиться за адресою Сахарова 2, відбудеться  24 квітня о 12.00 в кабінеті головного лікаря.

Ініціатори акції не збираються зупинятися на досягнутому та закликають не байдужих приєднатися до даного проекту, щоб зібрати кошти для придбання необхідного медичного обладнання для лікарні.

Реквізити:  Комунальна установа Тернопільської обласної ради

« Тернопільська обласна  дитяча клінічна лікарня»

р\р 35420003001457 в ГУДКСУ Тернопільської обл.

МФО 838012 код 02001305

З призначенням для відділення інтенсивної терапії новонароджених з виїзною неонатологічною бригадою невідкладної допомоги.

Координатор благодійного проекту : Христина Рудь

Коментарі вимкнені.