Для тернопільських дітей з важкими хворобами крові розмалювали лікарню

Вовк та заєць із «Ну, погоди», Тачки, Лунтік та ще багато інших казкових персонажів оселилися у Тернопільській дитячій лікарні. Сьогодні не тільки маленькі пацієнти, а й журналісти змогли побачити оновлене гематологічне відділення, у якому робили ремонти та розмальовували стіни протягом трьох місяців.

Заввідділенням розповідає, що вони не знали, якими малюнками оздоблювати стіни. Саме тому вирішили опитати маленьких пацієнтів, які, виявилося, хотіли бачити персонажів з мультфільму «Тачки», «Лунтік», «Ну, погоди!», «Леопольд» та ін. Окрім того, на стінах з’явилися персонажі з казок.

Частина коштів для цього благодійного проекту виділили з міської казни, частину – лікарня, а третьою стороною була компанія «SNIEZKA». Генеральний директор Марек Павлусь запевняє, що Тернопіль для нього дуже важливе місто.

Один із художників, який пензлем долучився до праці, був Віталій Бохенок. Хлопець каже, що зрозумів справжню мету благодійної праці уже після першого тижня роботи. А от дізнався він про благодійність через колишніх колег. Вони зателефонували до художника і Віталій погодився допомогти.

– Поки що ми домовилися з компанією, якщо будуть й надалі благодійні проекти, то ми будемо співпрацювати, –  додає хлопець.

Лікарі ж задоволені результатом роботи та кажуть, що малюнки позитивно впливають на динаміку лікування дітей.

Мар’яна Зварич, новини Тернополя «Погляд»

Коментарі вимкнені.