До кого треба звертатися іногороднім жителям, щоб відкрити лікарняний у Тернополі?

Роз’яснення щодо прав на отримання медичної допомоги іногороднім мешканцям міста

“Видача документів, що засвідчує тимчасову непрацездатність  здійснюється лікуючим лікарем (фельдшером) при пред’явленні паспорта або іншого документа, що засвідчує особу непрацездатного у всіх закладах охорони здоров’я незалежно від форми власності. Особам, у яких тимчасова непрацездатність настала поза постійним місцем проживання і роботи листок непрацездатності (довідка) видається за місцем їх тимчасового перебування з дозволу головного лікаря лікувально-профілактичного закладу на число днів непрацездатності.
Процедура видачі листків непрацездатності здійснюється відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я від 13.11.2001 р. № 455 “Про затвердження інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян”.
У зв’язку із недофінансуванням галузі в закладах охорони здоров’я міста здійснює діяльність благодійний фонд у відповідності до Конституції України, Закону України “Про благодійну діяльність та благодійні організації”, а також інших нормативно-правових актів України, добровільний внесок здійснений Вами іде на  розвиток охорони здоров’я. БЛАГОДІЙНИЙ ВНЕСОК Є ДОБРОВІЛЬНОЮ СПЛАТОЮ.
Нагадуємо, що при відділі охорони здоров’я та медичного забезпечення Тернопільської міської ради діє телефонна “гаряча лінія” 25-08-39, також щоденно здійснюється прийом громадян, де відповідно до графіку здійснюється консультування фахівців різних напрямків”

Коментарі вимкнені.