До лав студентів ТНМУ цього року увійшло 1300 нових

image011

Урочисте засідання вченої ради Тернопільського національного медичного університету імені І. Горбачевського, присвячене матрикуляції студентів першого курсу, відбулося 30 серпня 2019 року у внутрішньому дворі адміністративного корпусу вишу. Про це повідомляє офіційна сторінка університету.

До лав студентів ТНМУ цього року увійшло 1300 нових студентів, які склали урочисту обіцянку присвятити своє життя благородній справі – боротьбі за здоров’я людини, берегти та примножувати кращі традиції вишу, бути гідними почесного звання студента-медика. З цієї дати для кожного з них розпочався відлік днів, місяців, років для здійснення мрії – стати кваліфікованим лікарем, стоматологом, провізором, медичною сестрою, парамедиком, фізичним терапевтом, досягти успіху на професійній ниві і стати багатогранною особистістю.

Урочисту церемонію посвяти у студенти було розпочато спільною молитвою та благословенням з боку духовентсва Тернополя. Зокрема єпископ-помічник Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Теодор (Мартинюк) привітав всіх присутніх з початком навчального року – шляхом, який має свою ціль і конкретну мету. За його словами цей шлях веде до зростання людини. Він наголосив на тому, що покликання медичного працівника є високим і шляхетним, бо воно походить від самого Бога, адже він вклав у серце бажання служити ближньому і тому, хто найбільше потребує людської помочі. Він побажав пройти шлях навчання і професійного росту з любов’ю, надією, радістю, з натхненням.

Коментарі вимкнені.