Вже чітко зрозуміло, хто є головними персонажами кримінальних розборок у Тернополі, – нардеп

У Тернополі стрімко погіршилася криміногенна ситуація. Про це в мережі Фейсбук пише нардеп від “Слуги народу” Андрій Богданець.

  • Завжди спокійне місто раптово стало небезпечним для місцевих жителів. Те, що зараз відбувається у Тернополі, набуло ознак системних бандитських розборок у стилі свавілля 90-х.
    Палаючі автомобілі, закладені вибухівки та залякування. Є загроза, що ці кримінальні злочини переростуть у бандитську війну. Вже чітко зрозуміло, хто є головними персонажами таких жорстоких та кривавих справ, однак громадськості поки нічого не розголошують. На початку серпня невідомі встановили вибуховий пристрій на капот автомобіля тернопільського експосадовця. Сьогодні містян знову сколихнула шокуюча звістка – у Петриках на подвір’ї ректора ТНЕУ Андрія Крисоватого пролунав вибух. Джерло – пакет із невідомим вмістом, який опинився біля будинку. Як наслідок, Андрій Ігорович та його дружина опинилися в лікарні із травмами.
    Поліція Тернопільської області, УСБУ в Тернопільській області, МВС України, Олександр Богомол, рішуче вимагаю покарати винних та припинити у Тернополі кримінальне свавілля, допоки воно не переросло у неконтрольоване беззаконня та вседозволеність, – пише нардеп.

За словами начальника Головного управління Нацполіції в Тернопільській області  Олександра Богомола, особовий склад поліції переведено на посилений режим служби, проведено засідання антитерористичного центру на базі СБУ, сплановано додаткові заходи направлені на забезпечення порядку.

  • Оперативна обстановка контрольована правоохоронними структурами, однак два випадки вибухів закладених саморобних пристроїв потребує додаткової уваги не тільки від поліції, але й від громадян задля недопущення травмування людей, – коментує коментар нардепа головний поліцейський.

Нагадаємо, сьогодні, 4 вересня, між 7 та 8 годинами ранку на подвір’ї ректора Тернопільського національного економічного університету Андрія Крисоватого трапився вибух. Господар та його дружина у важкому стані.

Коментарі вимкнені.