До спілкування «живими» поетичними листами запрошують тернополян

В Україні стартувала ще одна акція, яка має на меті відновити «живе» спілкування не через електронку чи по соцмрежах, а через лист. Причому він має бути не будь-якого змісту, а ……поетичного.

Тому до участі у проекті запрошуються поети, які готові написати листа, що міститиме один, найулюбленіший вірш. Вірш, якій ви, за нагоди, надіслали б й у космос як меседж усьому людству. Найважливіший з віршів, написаних вами за все життя.

Абсолютно не має значення, якщо ви пишете, як курка лапою. За необхідності, адресат засяде за пошук й віднайде вірш в інтернеті, або ж таки вирахує, що то за літери, й прочитає безцінного листа.

Тільки-но пригадайте ваше хвилювання під час очікування чергового листа, яка радість переповнює, коли ви знаходите у поштовій скринці новий, довгоочікуваний конверт!

Якщо ви готові взяти участь у “Поетичній пошті”, ви маєте повідомити про це на інтернет-адресу проекту –poetrymail@litfest.ru. Невдовзі Вам прийде повідомлення про ваш статус у проекті.

Адресати листів обираються повністю випадково.

Серед важливих моментів є те, що Відправник має погодитись проплатити вартість доставки листа. У цьому закладено момент “подарунку”. Оскільки проект реалізовуватиметься тільки на території України, вартість доставки не перевищуватиме 5-8 грн., додають організатори.

Новини Тернополя “Погляд”

Коментарі вимкнені.