До Тернополя приїхали російські окупанти, щоб громити місто, чи тернополяни самі бикують?

У Парку Національного Відродження щоранку виявляють поламані лавки, перевернуті контейнери зі сміттям. Молоді люди смітять, ламають лавочки, розмальовують майно балончиками, роблять це переважно після гулянок.

– Навіть ті атракціони помальовані, приходять діти, підростки, де їм має бути чисто, і вони зразу беруть всякі краски, розмальовують. Може б ті малярі брали тай вже все розмальовуваи, так само Співоче поле, хотілося б, щоб міліція ходила частіше, більше приділяла увагу, – розповідає завідувач Парку Національного Відродження Тернополя Ярослав Гуменний.

Працівників у парку небагато, кілька людей прибирають усе руками, бо спеціальними машинами сюди не заїдеш.

– Я б просив не ламати, бо молодість це ж для них, саме більше вони тут відпочивають, проводять частину свого життя, і щоб вони пильнували за цими лавками. Викручують страшно, я проходжу кожен день, нічого не можуть зробити, то беруть арматуру, викручують ці ковані лавки, ниать, ламають і все, дуже шкода, що такі люди в нас є, – каже Ярослав Гуменний.

Про факти нищення майна комунальної власності слід повідомляти за телефоном гарячої лінії міськради 1580 або безпосередньо звертатися у міліцію за номером 102.

TV4

-1 thoughts on “До Тернополя приїхали російські окупанти, щоб громити місто, чи тернополяни самі бикують?

 • 14:39 | 2.05.2014 о 14:39
  Permalink

  це не Тернополяни, а селяни зо села та районів, в них так заведено відпочівати.

 • 20:14 | 2.05.2014 о 20:14
  Permalink

  Ти “доречі” тупий і двієчник, в такому короткому речені чотири помилки.
  Саме такі неосвічені бики і нищать людську працю.

 • 21:01 | 3.05.2014 о 21:01
  Permalink

  Це ще що….а ось у нас у підїзді вчора хтось на@рав на поверсі і какашки по стінах і по дверях сушки розтер….сволочі, невже нормальна людина таке може зробити…

Коментарі вимкнені.