До війська відправили 63 призовники з Тернопільщини

Під звуки військового маршу у рамках призовної кампанії «Весна-2012», 10 квітня зі збірного пункту Тернопільського обласного військового комісаріату урочисто відправлено до лав Збройних Сил та інших військових формувань України 63 призовники Тернопільщини.

Окрім родичів, близьких і друзів, проводжати тернополян до війська прибули представники обласної та міської влади. Вони вручили кожному призовнику «солдатські набори» (засоби гігієни, блокноти і ручки) й побажали успішної служби.

«Вітаю кожного з вас – молодих воїнів, що роблять перший крок на військовій службі. Ви – майбутнє нашого війська. Це майбутнє залежить від того, наскільки впевнено ви опануєте військову науку, – зазначив секретар міськради Ігор Турський. –   Вітаю батьків, чиї сини йдуть служити у Збройні Сили України. Ваші діти обрали складну, але гідну професію. І ви можете пишатися результатами свого виховання».

Варто зазначити, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України в квітні-травні цього року з Тернопільщини цієї весни буде призвано до лав українського війська 545 тернополян.

Для підготовки та проведення призову на строкову військову службу одного призовника Кабмін планує витратити 93 гривні 13 копійок. Тому обсяг фінансових видатків по Тернопільській області становитиме трохи більше 50 тисяч гривень.

Завершиться цьогорічна весняна призовна кампанія наприкінці травня.

Коментарі вимкнені.