До виборів тарифи на воду в Тернополі не піднімуть

Нехай буде світло. 19 червня «Тернопільобленерго» не обмежуватиме електропостачання водоканалу. Тому мешканці міста можуть полегшено зітхнути – проблем із водопостачанням не передбачається, повідомляє ІНТБ.

Володимир Кузьма, директор КП «Тернопільводоканал»: «Було досягнуто домовленості про необхідність якомога швидшого погашення боргу за травень місяць – це близько 800 тисяч гривень, а також віднайдення шляхів ненарощування поточної заборгованості. Із першою частиною домовленості ми наразі справилися. Як і домовлялися, до сьогоднішнього дня ми повністю закрили борг за травень і надалі продовжуємо сплачувати поточну заборгованість».

Володимир Кузьма підкреслює, при збитковому тарифі власними ресурсами підприємству буде важко дотриматись другої частини домовленості, а саме – не нарощувати поточну заборгованість.

Володимир Кузьма, директор КП «Тернопільводоканал»: «Є десь обіцянка міського керівництва щодо сприяння в цьому питанні. Паралельно ми сподіваємось на розуміння наших споживачів, які також забезпечать належні розрахунки. Тим самим дадуть нам більший фінансовий ресурс для виконання своїх зобов’язань перед енергетиками».

Наразі питання про відключення не стоїть, проте проблема повністю не вирішена, – каже Володимир Кузьма. І якщо заборгованість зростатиме, а не навпаки, за певний час вона знову про себе нагадає. Крім того, керівник підприємства каже, що енергетика – це лише одна з витрат водоканалу. Але є й інші. Щоб не працювати збитково, водоканалу від початку року необхідно було збільшити тариф майже на 30%. Проте до виборів комунальник на це не сподівається.

Коментарі вимкнені.