Добра справа тернопільського митрополита

Вчора, 13 листопада, бійців батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Тернопіль» відвідав архиєпископ і митрополит Тернопільсько–Зборівський Василій Семенюк. Напередодні чергової ротації особового складу на схід, владика передав на потреби батальйону мікроавтобус Volkswagen TransporterT4.

– Цей візит засвідчив продовження співпраці між спецбатальйоном та управлінням Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ, – розповідає о. Віталій Козак, декан Тернопільський. – У міру своїх можливостей ми намагаємося укріпити матеріально-технічну базу підрозділу. Цього разу митрополит Василій передав на потреби батальйону мікроавтобус VolkswagenTransporter T4 та талони на пальне.

Тернопільські добровольці, які от-от вирушать боронити цілісність нашої держави, щиро вдячні церкві за такий щедрий подарунок.

– Мікроавтобус, ключі від якого нам вручив владика, є вантажо-пасажирським, так би мовити, універсальним – каже заступник командира спецбатальйону «Тернопіль» Ігор Левицький. – У зоні АТО ним можна буде перевозити як особовий склад, так і досить габаритні речі, накштал«буржуйок».

У присутності командирів та бійців владика освятив транспортний засіб і подарував їм вервиці.

Також митрополит Василій помолився за збереження життів тернопільських добровольців і поблагословив їх.

-1 thoughts on “Добра справа тернопільського митрополита

  • 19:31 | 14.11.2014 о 19:31
    Permalink

    ЦЕ- КОШТИ ЛЮДЕЙ, А ПРЕДСТАВЛЯЄТЬСЯ – ВЛАДИКА.

  • 21:55 | 15.11.2014 о 21:55
    Permalink

    А звідки у Вас відомості, що це кошти людей, а не особисті. Волонтер, Ви особисто багато помогли?

Коментарі вимкнені.