Донецьк, Полтаву, Черкаси і Тернопіль об’єднали 150 саморобні ляльки

У конкурсі в рамках першого Фестивалю ляльок у Тернополі, взяли участь 150 саморобних іграшок – 100 від дорослих майстрів та 50 дитячих.

Ці роботи – найкращий доказ єдності України, бо вони приїхали до Тернополя з усіх куточків країни. Ось лише деякі адреси: Полтава та Гребінка Полтавської області, Хмільник та Бар Вінницької області, Луганськ та Свердловськ Луганської області, Кривий Ріг Дніпропетровської, Маріуполь Донецької, Сміла та село Легедзине Черкаської, Ніжин Чернігівської, село Жовтневе Волинської області, з Тернопольської області разом з Тернополем – Кременець, Підволочиськ, села Скорики та Більче-Золоте, а також міста Київ, Житомир, Галич, Кам’янець-Подільський, Львів, Ужгород…

У номінації «Авторська іграшка» перемогла Олена Тимченко. Серед майстрів ляльок-мотанок найкращими визнано роботи Надії Волощук. Перше місце у номінації «Лялька за творами Т. Г. Шевченка» дісталося Мирославі Гірняк. Лялькарка Оксана Сагалюк створила найкращу колекцію «Лялька – герой літературного твору», а серед претендентів на перемогу у «Національній традиційній іграшці» перемогла Наталія Бойко. І це лише незначна частина переможців.

Більшість робіт майстрині залишили Тернопільському музею національної іграшки – на вул. Стуса, 4.

Високий Замок

Коментарі вимкнені.