Дорога з Хмельницького на Тернопіль перекрита через страйк

Автобуси з Хмельницького у Тернопіль приходять із запізненням. І все через страйк, який влаштували хмельницькі рибалки, які обурені «рейдерським захопленням ставків». Люди, які залишилися без роботи, перекрили автодорогу у Волочиському районі, – пише газета ВСІМ.

У селі Бокиївка Волочиського району переходять близько сотні людей. Люди – рибалки та їхні сім’ї – рухаються пішохідним переходом, не даючи проїхати автобусам та авто. Рух транспорту паралізовано.

– Люди ходять вже десь близько півгодини. Траса перекрита. Нікого з керівників, з влади немає, – говорить начальник Волочиського рибгоспу Анатолій Трачук, який знаходиться на місці події. – В нас акція така – протестуємо, тому що згідно вказівки Василя Степановича Ядухи (голови Хмельницької ОДА – прим.авт.) було проведено наради, виконкоми і людей повиганяли з роботи. І у Волочиську, і у Старій Синяві, і у Меджибожі. Поставили воєнізовану охорону ДСО з Тернополя на ставках. І нас туди не пускають, не дають працювати. Ми виростили цю рибу, тільки прийшов час, щоб її реалізовувати, щоб дати людям зарплати – а вони побачили, що риба є, і відразу команда зверху – нас не пускати. За один день весь рибгосп захопили і нікого не пускають.  А люди по кілька місяців зарплати не мають. По області близько 200-250 людей без роботи лишилися. В мене в рибгоспі є дві сім’ї, в яких по четверо дітей – і вони зараз залишилися ні з чим. Поки питання не вирішать – так і будемо ходити цілий день. Ми ходимо по пішоходному переходу, нікому не заважаємо, але транспорту рух перекритий.

Водії змушені їхати у об’їзд. Ймовірні запізнення рейсових автобусів, говорять водії. Адже дорога – зайвих 10 кілометрів, по розбитій трасі.

Коментарі вимкнені.