Дощ на прощі змив все погане, – Арсеній Яценюк

15 липня на Всеукраїнську прощу до Зарваниці прибув лідер об’єднаної опозиції «За Батьківщину»  Арсеній Яценюк разом із Романом Заставним. Арсеній Яценюк був єдиним політиком національного масштабу, який взяв участь у Літургії під час Всеукраїнської прощі.
Приїхавши зазделегіть, лідер опозиції встиг привітати Митрополита Василія, помолитися в Соборі, поспілкуватися з людьми. Молився Арсеній Петрович разом з прочанами, на відміну від інших запрошених гостей.
Протягом усієї Літургії ішов сильний дощ. На що Арсеній Петрович запевнив усіх, що це добре.
– Знаково, що сьогодні ішов дощ, – сказав Арсеній Яценюк в інтерв’ю журналістам після Літургії. – Це гарний Божий знак. Думаю, що цей дощ змиє все погане, що є в Україні.
Лідер об’єднаної опозиції й розповідав про перші відвідини Тернопільщини разом зі своїм батьком та дядьком.
– Тоді в Зарваниці ще нічого не було, крім святого джерела. За понад 20 років тут змінилося дуже багато. Коли я приїхав сюди вдруге, коли вже все побудували, то не міг впізнати місця. Але спогади залишилися відтоді, як я був тут із батьком, – зазначив Арсеній Яценюк.
Разом із Арсенієм Яценюком на прощу прибув лідер «Фронту змін» на Тернопіллі Роман Заставний. Він, готуючись до прощі, присвяченої 120-й річниці з дня народження Патріарха, власним коштом видав та роздав прочанам «Пам’ятку з Зарваниці».
– Ця книжечка допоможе паломникам духовно збагатитися, адже саме для цього і організовуються прощі, – сказав Роман Заставний. – Я долучився до видання цієї книги, розуміючи, що проща для кожного учасника, це час умиротворення та молитви.
Нагадаємо, що Роман Заставний є співзасновником Фундації “Справа Патріарха Йосифа” і за його сприянням раніше було відновлено та записано на компакт-диск оригінали відправ голосом Патріарха, а також перевиданого “Заповіт”.

-1 thoughts on “Дощ на прощі змив все погане, – Арсеній Яценюк

  • 20:01 | 17.07.2012 о 20:01
    Permalink

    Заставний зробив дуже добре діло щодо безкоштовної пам’ятки про Зарваницю. у мене знайомі приїхали на прощу із Польщі, то книжка їм дуже сподобалася. от що значить меценат і політик! А то, що Яценюк стояв біля людей – просто супер.

Коментарі вимкнені.