Дуже важлива інформація для тернополян!

Головний спосіб оповіщення населення про дії при виникненні надзвичайних ситуацій – це передача повідомлення по мережі провідного радіомовлення, а також через місцеві телерадіомовні, телевізійні станції та радіостанції ультракороткохвильового діапазону. Для привернення уваги населення в екстремальних випадках перед передачею інформації включаються сирени та інші сигнальні засоби, що є сигналом “Увага всім!”.

Почувши такий сигнал, негайно увімкніть гучномовець, радіоприймач або телевізор і слухайте повідомлення. На кожний випадок надзвичайних ситуацій готуються варіанти повідомлень. Інформація передається протягом 5 хвилин після подачі звукового сигналу “Увага всім!”.

Повідомлення включає інформацію про:

– місце і час виникнення надзвичайної ситуації;

– розміри та масштаби надзвичайної ситуації;

– час початку та тривалість дії факторів ураження;

– територія (райони, масиви, вулиці, будинки), яка потрапляє в осередки (зони) ураження;

– порядок дій при надзвичайних ситуаціях;

– іншу інформацію.

Вислухавши повідомлення, кожний повинен діяти без паніки та метушні у відповідності з отриманими вказівками та рекомендаціями. Також слід переконатися, що повідомлення почули або побачили люди, які мешкають чи працюють поруч, особливо якщо це літні люди або люди із вадами зору та слуху, при потребі надати їм необхідну допомогу.

Коментарі вимкнені.