«Джура-фест» змінив адресу

Третій Всеукраїнський фестиваль української книжки “Джура-фест-2012” відбудеться 26-28 квітня в Українському домі “Перемога”.
За попередні два роки фестиваль отримав довіру і визнання від видавців і читачів. Торік до його проведення долучилися 39 видавництв з усіх куточків України. Цього року свою участь підтвердили уже 29 видавництв: видавництво “Старого лева”, видавництво Києво-Могилянської академії, “БАК”, “Підручники і посібники”, навчальна книга “Богдан”, “Місіонер”, “Коло”, “Апріорі”, “Економічна думка”, “Твердиня”, “Урбіно”, “Сміхологія”, “Наука і техніка”, “Смолоскип”, “МАПА”, “Ранок”, “Фактор”, “Грані-Т”, “Каменяр”, “Знання”, видавництво “Львівської політехніки”, “Тіповіт”, “Карпатська вежа”, “Ліра” та інші.
Відвідувачі фестивалю отримають унікальну можливість придбати художню, наукову, науково-технічну, навчальну літературу за цінами видавництв, познайомитися з авторами улюблених книг і отримати детальнішу інформацію про книжкові новинки. Програмою фестивалю передбачено проведення різноманітних заходів: участь видавців та авторів зі всієї України у презентаціях і зустрічах із читачами, дискусійних клубів, постійної виставки-продажу книг і багато інших цікавих подій.
Під час триденного Свята книги також відбудуться нагородження переможців конкурсу “Тернопілля — край легенд”, відзначення кращих читачів міста, низка майстер-класів. Отримати справжню насолоду від вишуканого віршованого слова кожен учасник фестивалю зможе під час концерту співаної поезії, який став візитною карткою “Джура-фесту”.
Фестиваль розпочинатиме роботу о 10.00, а завершуватиме о 19.00.

Офіційне відкриття зі святковим концертом відбудеться 26 квітня о 18.00, вечір співаного слова — 27 квітня
о 17.00. Вхід вільний.

Коментарі вимкнені.