“Екологічний” Тернопіль нарощує ступінь забруднення

У січні–червні 2012р. у повітряний басейн області від роботи стаціонарних джерел потрапило 9,0 тис.т забруднюючих речовин, що на 3,4% більше, ніж за січень–червень 2011р. Найбільшими забруднювачами атмосферного повітря в області були підприємства, які займалися транспортуванням та розподілом газу, а саме: Тернопільське лінійно-виробниче об’єднання магістральних газопроводів, Кременецьке відділення з постачання та реалізації газу та Гусятинська газокомпресорна станція. Загалом, ці три підприємства спричинили 71% загальних викидів шкідливих речовин області.
На квадратний кілометр території області в січні–червні 2012р. у середньому припало 649 кг забруднень (на 21 кг більше проти січня–червня 2011р.). Найбільшим цей показник був у Тернопільському районі (8253 кг) та в м.Тернополі (4836 кг) (відповідно в 13 та 7 разів перевищив середню щільність викидів по області). У розрахунку на одного мешканця Тернопілля прийшлося близько 8 кг забруднюючих речовин.
Крім того, внаслідок виробничої діяльності підприємств та організацій в атмосферу надійшло 229,7 тис.т діоксиду вуглецю, який має парникову дію та негативним чином впливає на зміну клімату, – повідомила “Погляду” прес-служба головне управління статистики у Тернопільській області.

Коментарі вимкнені.