Фото з лопатою не головне! – тернополяни в шоці від бездіяльності Сергія Надала

snig_nadal

Тернополянин Ігор Гліган мав можливість сьогодні порівняти, як борються зі стихією у Файному місті та Львові.  Про це він пише у мережі Фейсбук.

 • Я не є громадський діяч чи політик і мій пост скоріш за все буде проігноровано. Але так склалося що я зміг порівняти. 9-12 год Тернопіль – жодної техніки!!! я не зміг виїхати з двору і поставив назад машину. Виявилося що так зробило багато тернополян і “гусачком” де протоптана стежка я дійшов з Дружби до жд вокзалу!!!! По дорозі не зустрів жодної очисної техніки від великого грейдера до двороврого тракторця!!!! В 14 год я прибув в Львів(120 КМ ВІДСТАНІ) Техніки нереально багато як грейдерів так і погружчиків і камазів щоб вивести сніг. Транспорт з запізненням але їздить!!!! Бл…ть!!! Вечір, 21:30 Тернопіль. Техніки ноль!!!! жд вокзал-центр-дружба!!! ноль!!! хрен з ним я пацан крепкий – дойду, але не всі такі!! як на мене на дорозі вроді був в десь грейдер або само вкаталося. може я не прав??? хто бачив?? або може хтось скаже меру міста що фото з лопатою не головне!!! синоптики получається попереджали тільки населення, а не служби!!!! Сергій Надал!

  P.S. Дякую хлопцеві який приблизно в 21:30 забрав сімю з маленькою дівчинкою з жд вокзалу в сторону 15квітня/злуки на автомобілі вроді форд фокус!!!!!!!

  може хтось в коментах кине лінк на кого послати або кого
  послати, бо зима ще попереду!!! і така ситуація неприпустима!! ще не пропаща наша нація коли ми допомагаємо один одному!! а влада в стороні!!!

-1 thoughts on “Фото з лопатою не головне! – тернополяни в шоці від бездіяльності Сергія Надала

 • 13:58 | 14.11.2016 о 13:58
  Permalink

  Шо за бред ? Я живу у Львові , ніякої абсолютно очисному техніки немає, пройти не можливо , вже в снігу та льоді, люди падають, машини проїхати не можуть, як так на дорозі каша ,все стоїть , транспорту немає !!! Ви про шо ?? Ви до якого Львова приіхали?

  • 22:58 | 14.11.2016 о 22:58
   Permalink

   Львів мало знаю. Вчора біля 15 год з ЖД їхав №31 в сторону галицького перехрестя – це практично через все місто на окраїну. коли чекав №31 а це всього лише 5 хв то відїхало від жд 3 маршрутки. на Грінченка поки стояв 5хв то проїхали 3 шт №51+ще декілька інших. приїхав в центр іншою маршруткою. дороги розчищені, машини їдуть, по дорозі зустрів техніку, яка працює))). в центрі були погружчики і камази які вивозили. з центру за 15 хв доїхав на жд. так рух був частово усладнений через “кашу” але він був! повернувся в тернопіль – нічого від ранку не змінилося…..

 • 09:50 | 15.11.2016 о 09:50
  Permalink

  В Хмельницькому також все почистили і транспорт працював навіть вночі тролейбуси їздили.

Коментарі вимкнені.