Фотографуючись із Миколаєм тернополяни допомогають дітям

На Театральному майдані та в ТРЦ “Подоляни” тернополяни можуть сфотографуватися із Миколаєм. Заплативши за це кошти, вони таким чином долучаються до благодійності.

Благодійна акція “Подаруй посмішку” триватиме до 21 грудня з 12 до 16 години щодня. Виручені за фотоакцію гроші підуть на допомогу дітям.

– Акцію почали пізніше, ніж планували. Адже волонтери були у Києві на Євромайдані, – каже її організатор Василь Томчишин. – Під час акції частину коштів візьмемо для влаштування свята Миколая у дитячих будинках міста. А решту коштів дамо на медичне обладнання для Тернопільської міської дитячої лікарні та на організацію свята. Там потрібен біохімічний аналізатор для визначення точного діагнозу. Він коштує 200 тисяч гривень.

До маленьких вихованців дитячих будинків волонтери навідаються самі. А зі старшими підуть в кіно, боулінг та кататимуться на ковзанах.

– Також деякі дитячі будинки мають певні потреби, – додає Василь Томчишин. – Тому будемо і закуповувати деякі речі для цих закладів відповідно до їхніх побажань, пише 20 хвилин.

Таку акцію у Тернополі проводять вже не вперше.

Коментарі вимкнені.